Tekstil Apreciliği Temsilcilikler
Mario Crosta

Mario Crosta

Mario Crosta

Web sitesi için tıklayın.

Woven Apparel Grup Kataloğu için tıklayın.
Knit Apparel Grup Kataloğu için tıklayın.
Home Textile Grup Kataloğu için tıklayın.

MC-10/20 / Tek ve çift tamburlu, dokuma ve örgü her tür kumaş tiplerine uygun 1800-3600 mm en aralığında çalışabilen efsane şardon makine modellerimiz
Katalog için tıklayın.

Polaris-24/28 / Örgü kumaş tipleri için geliştirilen, tüp yada açık-en çalışabilen bu yeni çift tamburlu şardon makina modellerimiz ile işlem kalitesi arttırılarak çalışma hızı yükseltilmiştir.
Polaris-24 Katalog için tıklayın.
Polaris-28 Katalog için tıklayın.

Turbo / Her tip kumaş tipine uygun tek ve çoklu silindirli makas makina modellerimiz.
Katalog için tıklayın.

Lisa / Dokuma ve örgü kumaş tipleri için geliştirilmiş 4 silindirli fırça makina modelimiz. Efekt çeşitliği sağlamak istendiğinde 2+2 silindir şeklinde farklı fırça etkilerinde ayarlama yapılabilmektedir.
Katalog için tıklayın.

Tuoch / Dokuma ve örgü kumaş tipleri için geliştirilmiş tamburlu ve 6 silindirli fırça makina modellerimiz. Bu modeller top-başı dikişlerinin otomatik atlatılması için özel SeamJumper® (patentli) ekipman ile donatılmıştır, bu sayede top başlarındaki kumaş firesi en az seviyelere indirilebilmektedir.
Katalog için tıklayın.

Diamond / Her tür dokuma kumaş tipine uygun süet makine modelimiz. Özel programlama tekniği sayesinde kumaş temas yüzeyine bağlı teğetsel süetleme etkisi otomatik olarak ayarlanabilmektedir.
Katalog için tıklayın.