Tekstil Apreciliği Temsilcilikler
Biella Shrunk Process

Biella Shrunk Process

Biella Shrunk Process

Web sitesi için tıklayın.

KD_Jubilee & KD_Jubilee Plus / KD makinasının Formula-1 teknolojisi ile tek makinaya entegre edilmiş halidir. Bu sayede KD öncesi işlemler için başka bir makine kullanımına ihtiyaç olmadan tek makine ile işlem tamamlanabilecektir.
Katalog için tıklayın.

KD_Supernova / Yün, viskon ve bunların polyester karışımı kumaşların otoklavlı dekatür işlemleri için geliştirilmiş olan en üst düzeydeki modelimiz.
Katalog için tıklayın.

KD_Jaguar-011 / Yün, viskon ve bunların polyester karışımı kumaşların otoklavlı dekatür işlemleri için geliştirilmiş olan yüksek kapasiteli modelimiz.
Katalog için tıklayın.

Kinetika / Suyun kinetik enerji potansiyelinden yararlanan patentli bir teknolojiye dayanan yeni tip kompakt ve kontinü yıkama sistemidir. Bu özel dinamik yıkama işleminde kumaş, gerilimsiz işlem sağlayan ve kırık oluşumunu önleyen bir çift geçirgen bant tarafından taşınırken yüksek basınçlı su-jeti spreyleme tekniği iki taraflı yıkanır. Makina her kumaş tipi için boya-baskı öncesi ve sonrası tüm yıkama, krablama ve suda çözünür haşıl sökme işlemlerine uygundur.
Katalog için tıklayın.
Video izlemek için tıklayın.

Formula-1 / Kumaş kalınlığını inceltme (ezme) ve parlatma işlemleri için geliştirilmiş olan bu model ile; KD öncesi presleme, kumaş üzerinde kalıcı parlak efekt, yün ve karışımı kumaşlar için krablama işlemleri yapılabilmektedir. Makine ile kumaş üzerinde 11,5 kg/cm2 ‘ye kadar bir ezme gücü elde edilmektedir.
Katalog için tıklayın.

Nanomix EVO / Yeni geliştirilen serbest kumaş buharlama- çektirme makine modelimiz. Buhar+Atomize Su+Hava özel karışımı sayesinde geleneksel serbest buharlama-çektirme makinalarından çok daha az buhar kullanımı sağlayan bu kompakt model ile kumaşta mükemmel boyut sabitliği ve doğal yumuşak tutum elde edilebilmektedir.
Katalog için tıklayın.