Tekstil Apreciliği Temsilcilikler
Baldwin

Baldwin

Baldwin

Web sitesi için tıklayın.
 

TexCoat™ G4 / Fular metodları ile yapılan yüksek maliyetli kimyasal apre uygulamaları için çevre dostu ve ekonomik bir alternatiftir. Geliştirilmiş jet-spreyleme tekniği ile yapılan işlemlerin fular metodlarına göre avantajları sırası ile;
    • Çok daha az su ve kimyasal kullanımı: Jet-spreyleme metodu ile     sadece ihtiyaç kadar apre çözeltisi kumaşa uygulanmaktadır ve bu     sayede fular metodlarında olduğu gibi artan apre çözeltisi kanala     dökülüp fular teknesinin temizlenmesi gibi işlemlerede ihtiyaç duyulmaz.
    • Azalan kurutma maliyetleri: Fular metodlarına kıyasla kumaşın banyo     alma oranı yarı-yarıya azalmakta ve buna bağlı olarak kurutma     maliyetleride yarı-yarıya düşmektedir.
    • Temizlik amaçlı duruşların ortadan kaldırılması: Jet- spreyleme     metodunda apre banyoları değiştirilirken fular teknesinda olduğu gibi     yıkama gibi işlemlerine gerek olmadığından ramöz makinalarında iş     kayıplarınında önüne geçilmiş olur.
     Katalog için tıklayın.
     Video izlemek için tıklayın.
 

TexMoister™G2 / Minimum bakım gereksinimiyle tekstilde hassas nemlendirme sağlar. Tekstil apreleme işlemlerinde gerçekleştirilen kurutma ve fikse işlemlerinden sonra kumaşlar genellikle çok kuru olur, bu da kumaşın yumuşaklığı ve elastikiyeti üzerinde olumsuz etki yaratır. Kumaşın yeniden nemlendirilmesiyle doğal nem dengesi geri kazandırılır ve ısıl işlemler esnasında hem kumaş kalitesi yükseltilir hemde elektrostatik yük azaltılır.
Katalog için tıklayın.