Spot Uluslararası Tekstil
Kurumsal

Kurumsal

SPOT ULUSLARARASI TEKSTİL

HAKKIMIZDA

1991 yılında Cengiz Kahraman öncülüğünde kurulan, Tekstil Boya-Baskı-Apre ve Teknik-Tekstil, Kauçuk, Plastik ve Ambalaj konularında her biri kendi alanında lider makina üreticilerinin temsilciliklerini yapan firmamız; sanayicimize anahtar teslimi tesis projelendirme, mevcut tesisler için teknoloji yenileme ve verimlilik arttırmada ideal çözümler sunmaktadır.

Çevre duyarlılığının artması ile birlikte sürdürülebilirlik konularında da çalışmalarımız genişleyerek devam etmektedir.

Image
SPOT ULUSLARARASI TEKSTİL

Daha iyisi için çalışıyoruz

90’lı yılların başında kurulan firmamız da işlerimizi her zaman çevreyi korumak ve dünyanın doğal kaynaklarını bugün ve gelecek nesiller için korumak üzere yöneten müşterilerimiz için bilimin sağladığı sürdürülebilir çözümler buluyoruz. Temsilciliğini yaptığımız tüm firmalarda da bu değerlerimize ortak olan firmalarla çalışma özenini göstermekteyiz. Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve faaliyet gösterdiğimiz topluluklardaki insanların sağlık ve güvenliğini korumaya kararlıyız.

Cengiz Kahraman
Genel Müdür
ÇEVREYE POLİTİKAMIZ

Çevreyi korumak
için çabalıyoruz.

Yaşadığımız çevrenin korunmasının ve iyileştirilmesinin, işimizin ayrılmaz bir parçası olduğu bilincinden hareketle ürünlerimizin ve girdilerimizin kalitesini, çevreye olan etkilerini en aza indirerek daha da artırmayı hedefliyoruz.